"Co je to štěstí?"

Ptáme se známých i neznámých lidí na jednoduchou otázku "Co je to štěstí?". Odpovědi jsou různorodné a velmi inspirativní.

Budeme rádi, pokud se s námi podělíte, ať nám štěstí roste a množí se.

Ivana Málková

Ivana Málková o štěstí ví své. Věnuje se poradenství a pedagogice. Založila a vedla soukromou školu. V současnosti se věnuje vědomé pedagogice,  mentoringu, lektorování a individuálnímu provázení.

www.ivanamalkova.cz

Lilia Khousnoutdinova

"Co je to štěstí?" v podání Lilia Khousnoutdinova, publicistka, navrhářka, cestovatelka (a duší revolucionářka), hluboce zamilovaná do Bhutánu, kam vede i výpravy a vypomáhá s několika projekty v rozvojovém a charitativním sektoru. Spoluzakladatelka Ecstatic Fashion, Ecstatic Travel a několika dalších extatických projektů pod firmou Ecstatic s.r.o. Členka správní rady a zakládajícího týmu Nadace Šťastné Česko a Friends of Bhutan: Czech Republic.

Lilia

 

Ctirad Hemelík

"Co je to štěstí?" v podání Ctirada Hemelíka, zakladatele Nadačního Fondu Šťastné Česko, tvůrce Festivalu Evolution, vizonáře a skvělého člověka.

www.ctiradhemelik.cz

 

Ivo Gajdoš

"Co je to štěstí?" v podání Ivo Gajdoše, výkonného ředitele České Manažerské Asociace

Česká Manažerská Asociace

 

David Kirš

"Co je to štěstí?" v podání Davida Kirše, zakladatele Nadačního Fondu Šťastné Česko, autora, motivačního řečníka a inspirativního inovátora.

David Kirš

SmartSelling